021-56924522

0919-4287082

تعمیر صندلی پشت بلند

بعد تعمیر

نمونه کار تعمیر صندلی پشت بلند توسط گروه SFG

برای انجام خدمات تعمیر صندلی های منزل یا محل کار، شما می توانید با ما تماس حاصل نمایید. ابتدا مشاوره تعمیر صورت می گیرد. شما بعد از مطلع شدن از نوع پارچه مناسب صندلی شما، تعویض فوم یا اسفنج در صورت نیاز، بر طرف کردن شکستگی،امکان تعویض پایه ها، امکان تغییر مدل ، رنگکاری کامل یا بر طرف کردن زدگی رنگ پیشین و… قیمت تعمیر را از طریق کارشناسان ما مطلع میشوید. و در صورت تمایل به ادامه همکاری، همکاران باربری ما صندلی شما را به کارگاه ما می آوردند سپس تعمیر روی آن شروع میشود. زمان تحویل با توجه به خدمات مورد نیاز از یک هفته تا سه هفته متغیر هست.

پارچه هایی که هم مورد توجه مشتریان بوده و هم از جنس خوب و عالی برخوردارند و هم رنج قیمتی متنوعی دارند عبارت اند از: موسکو، هانزو، کارما، پرادا، جاسمین چینی، جاسمین ایرانی، کارلوس، نیوآدرین، روما، ماریو، شدو، موفاسا، لوییس ویتون، آکورد.

جهت انتخاب پارچه راحت تر شما ما کالیته پارچه ها را در اختیار شما قرار می دهیم. تا از نزدیک رنگ و طرح را ببینید و با توجه به سلیقه اتان انتخاب کنید.

نمونه کار های موجود در سایت جهت کسب اطمینان شماست . جهت مشاهده دیگر نمونه کار ها به لینک تعمیرات مراجعه فرمایید.

در این نمونه کار تعمیر صندلی مدیریتی، انتخاب نوع پارچه، طرح و رنگ آن توسط مشتریان عزیز ما انجام شده است.

ما در شرکت مبلمان اس اف جی مفتخریم با به کارگیری متخصصین خود در صنعت مبلمان خدمات تعمیراتی انواع صندلی های اداری و خانگی و مبلمان اداری و خانگی را با بالاترین کیفیت برای شما عزیزان ارائه دهیم.

نمونه کار تعمیر صندلی اپن

برای دریافت مشاوره رایگان اینجا بزنید .

اشتراک گذاری این مطلب