021-56924522

0919-4287082

خرید میز و صندلی ناهار خوری ارزان

خرید میز و صندلی ناهارخوری فایبرگلاس پارچه ای

مدلS3000
نوع کلاففایبر گلاس نشکن
جنس پایهچوبی __ فلزی
آستانه تحمل وزن پایهپایه چوبی : 200kg __ پایه فلزی : 250kg
نوع چوبراش
تکیه گاهاسفنج
نشیمنگاهاسفنج
پارچهبه دلخواه مشتری انتخاب میشود

صندلی ناهارخوری فایبر گلاس چه با روکش چه بدون روکش جمله صندلی های زیبا و مدرن موجود در SFG که زیبایی چشمگیری دارد. صندلی های زیبا یکی از المان های دکوراسیون منازل هستند که تاثیر گذاری آنها در جذاب شدن محیط غیر قابل انکار است. بنابراین لازم است با دید متفاوت، تغییراتی در چیدمان خانه بدهید.

علاوه بر زیبایی، کیفیت، راحتی، طول عمر و هزینه محصول هم قبل از خرید مورد بررسی قرار می گیرد چرا که همه ی ما به دنبال با کیفیت ترین محصول با حداقل قیمت هستیم. در ادامه می خواهیم شما را با محصولی آشنا کنیم که می توانید علاوه بر منزل در محل کار هم استفاده کنید تا علاوه بر زیبایی با راحتی که ایجاد می کند خستگی را دور و بازده  کاری را افزایش می دهد.

ویژگی ها

علاوه بر سبک بودن کار و جابه جایی راحت، این صندلی ویژگی های دیگری نیز دارد. جنس کلاف آن از فایبر گلاس نشکن است که می تواند وزنی تا 200 کیلوگرم را تحمل کند. جنس پایه به انتخاب شما چوبی(چوب راش) یا فلزی می باشد که البته این نکته را باید مد نظر قرار دهید که پایه های فلزی آستانه تحمل وزن بیشتری دارد.

این صندلی ها هم بدون رویه و هم با رویه قابل سفارش هستند که جنس و رنگ پارچه به انتخاب مشتری است. اسفنج کار شده در آن اسفنج 17 کیلویی می باشد.

میز ناهارخوری

جنس میز ناهار خوری MDF وکیوم با بالاترین کیفیت برای شما عزیزان ارائه می شود.

خرید صندلی و میز ناهارخوری یا محصولات دیگر از این سایت با توجه به خرید مستقیم از تولیدی به شما این امکان را می دهد تا برای انجام خدمات تعمیری در SFG متوجه تخفیف شوید.