021-56924522

0919-4287082

دریافت مشاوره رایگان جهت تعمیر

برای ارسال درخواست تعمیر انواع مبلمان خانگی و اداری، صندلی های نهار خوری و همچنین صندلی های اداری و کامپیوتر و… از طریق پر کردن فرم زیر قیمت بگیرید و سفارشِ تعمیر دهید.

نمونه کار های ما در صفحه تعمیرات مبلمان SFG موجود می باشد با کلیک روی لینک، آن ها را مشاهده کنید تا از انتخاب خود مطمئن باشید.

اگر قصد خرید مبلمان، میز جلو مبلی، ناهار خوری و… را دارید سایت مبلمان SFG برای شما پیشنهاد می شود. نمونه ها را دیده، قیمت گرفته و با خیال راحت خرید کنید.

تعمیر مبلمان

تعمیرات مبلمان روشی مطمئن برای نو سازی مبلمان قدیمی شما می باشد.

 قیمت خرید مبلمان، انتخاب سبک و رنگ آن و هماهنگ کردن مبل با سایر وسایل خانه و… تصمیم‌گیری درباره تغییر مبلمان را سخت می‌کند. اما تغییر مبلمان تنها گزینه نیست. به کمک تعمیر می‌توان هزینه‌های تغییر دکوراسیون را کم کرد و مبلمانی مطابق سلقیه و طراحی داخلی خانه داشت.

هزینه تعمیر مبل با توجه به نوع آن متفاوت است.

مشاوره متخصصین ما به شما شامل قیمت، کمک برای خرید پارچه و انتخاب بهترین فوم یا اسفنج برای مبل شما و… می باشد.

تولید و تعمیر مبلمان و صندلی

جهت دریافت مشاوره رایگان برای تعمیر مبلمان فرم زیر را تکمیل کنید تا در اسرع وقت متخصصین ما با شما تماس حاصل نمایند.    متخصصین ما با توجه به تعمیرات مورد نیاز شما هزینه انجام کار را به شما اعلام میکنند می کنند و بعد از دریافت موافقت شما برای تعمیر، پروسه آن شروع می شود.

    پروسه تعمیر

    بعد از اینکه راننده ما مبل را از شما تحویل گرفت به کارگاه ارسال می شود. در بخش اول مبل را کامل می شکافیم و اگر کلاف مبل ایرادی داشت به بخش نجاری انتقال می دهیم. بعد از رفع ایرادات اگر شما درخواست تغییر رنگ داشتید نوبت رنگکاری چوب مبل است که اگر چوب مبل شما رنگ داشت ابتدا رنگ قبلی تراشیده شده و رنگ جدید اجرا می شود سپس کلاف و چوب تمیز شده و آماده بارگذاری جنس است. زیرکارچی که جنس را بارگذاری کرد، خیاط پارچه شما را دوخته و رویه کوب آن را روی مبل نصب می کند حال مبل شما آماده است و سلفون پیچ می شود و با مراقبت ویژه به محل مورد نظر شما حمل و تحویل داده می شود.